Záhradný ratanový nábytok iba pre Vás
Zavolajte nám: +421 903 300 333

Dodacie podmienky

Dodacie podmienky internetového obchodu www.svetratanu.sk

Preprava Svetom Ratanu.

Samozrejme máte možnosť si nechať prepraviť zakúpený tovar našou dopravnou službou.Dôležité je však, aby bol objednaný tovar dostupný skladom a následne sa realizuje preprava do 7 pracovných dní od potvrdenia.Presný čas doručenia závisí od zaťaženosti nášho vozidla v danom regióne a cena je každému zákazníkovi vypočítaná individuálne.

Osobný odber.

Osobný odber je možný vždy po dohode s pracovníkom tímu Sveta Ratanu na adrese Košariská 71, 90042 Dunaská Lužná a to od pondelka až do piatka v čase od 8:00 hod do 17:00 hod samozrejme po telefonickej alebo inej dohode.

Preprava kuriérskou spoločnosťou TOP TRANS.

Cena je vypočítavaná automaticky pri objednávaní cez náš E-shop  www.svetratanu.sk,  pri telefonickej, mailovej alebo osobnej objednávke vypočítavame prepravné individuálne.Ak je tovar dostupný na sklade tak sa preprava realizuje do 48 hodín od potvrdenia objednávky. Spôsob platby závisí od dohody pri objednávaní a to buď:     

 a) na dobierku                                                                                                              b)prevodom na účet                                                                                                       c) platbou v hotovosti na pobočke                                                                                                         

Dôležité : Vždy pri doručení tovaru kuriérskou službou má kupujúci povinnosť skontrolovať tovar priamo pred kuriérom.

Pri poškodenom alebo chýbajúcom tovare je potrebné nás ihneď kontaktovať poprípade nám ihneď poslať fotografiu na emailovú adresu info@svetratanu.sk , ktoré sú nevyhnutné pre daľšie spracovanie reklamácií. Neposielajte zásielku na dobierku! Zásielka na dobierku nebude prevzatá!